חברת בי אן אי טק - ייצור מוצרים בסין נוסדה בשנת 2003, ממוקמת באזור התעשייה נתניה, ופרוסה על כ- 400 מ"ר.
החברה פועלת בענף הרכיבים האלקטרוניים והמכניקה, בהתאם לצרכים המיוחדים של לקוחותיה.
החברה מייצרת את מוצריה בסין ובמהלך שנת 2007 הקימה סניף באזור שנחאי שבו מועסקים מהנדסים מקומיים שתפקידם העיקרי הוא בדיקה ומעקב אחר ההזמנות הנשלחות לייצור, המהנדסים מבקרים בכל המפעלים איתם אנו עובדים ובודקים את רמת האיכות המוצר, התאמתו לשרטוט הייצור וכמובן אריזה מתאימה ושליחתם לארץ.
לאחרונה, נפתח סניף נוסף בארה"ב.
החברה נותנת פתרון מלא לכל דרישות הלקוח תחת קורת גג אחת:
תמיכה וייעוץ טכני, דוגמאות למחלקת פיתוח, שמירה על מלאים, ביקורות איכות בתהליכי ייצור, תוך שמירה על זמני אספקה ומחירים תחרותיים. בזכות צוות מיומן, מעורבות ברמה היומית והבנה של הצרכים המשתנים בשווקים השונים, החברה מעורבת ובעלת חשיבות במגוון הפרויקטים בתחומים שונים כמו: תקשורת, טלקום, מחשבים, אבטחה, IT, מוליכים למחצה, אלקטרואופטיקה, תאורת חירום, רכיבי הספק, מוצרי בקרה, רפואה, ועוד.
היתרון התחרותי של חברת בי אן אי טק הוא ביכולת לייצור חלקים לפי שרטוט הלקוחות במחיר התחרותי ביותר, באיכות הטובה ביותר, והיכולת לשלוח את החלקים לכל יעד בישראל ובעולם.
 • להורדת מצגת החברה לחץ כאן
חברת בי אן אי טק הוקמה בשנת 2003 מתוך צורך של לקוחותינו להוזיל משמעותית את המוצרים
ולמצוא מקורות ייצור איכותיים במזרח.
במרוצת השנים חברת בי אן אי טק חתמה על הסכמים מול מפעלים רבים בסין אשר עונים על דרישות האיכות של לקוחותינו.
כיום יש לחברתנו מעל 500 תבניות אשר באמצעותם אנו מייצרים חלקים ושולחים אותם ליעדם לפי דרישת הלקוח.
לחברתנו קיים מערך לוגיסטי רחב בסין הכולל מחסן למשלוחים ימיים ומחסן למשלוחים אוויריים.
את המשלוחים אנו מבצעים באמצעות משלחים בינלאומיים ודואגים לספק את הסחורות לכל מחסן בעולם.

אנו עושים מאמצים רחבים בכדי לענות על דרישות הלקוח הן מבחינת עלות המוצר והן מבחינת איכות המוצר.

נשמח תמיד לעמוד לרשות הלקוחות שלנו לכל פניה ודרישה.

בברכה
אייל

חברת בי אן אי טק שואפת לתת את המענה הטוב ביותר לדרישות לקוחותיה תוך מציאת פתרונות ייצור ורכש במזרח וליווי הנדסי שוטף. החברה מחויבת ל:
 • איכות גבוהה
 • שירות ללא פשרות
 • אמינות
 • גמישות
 • זמני אספקה טובים
 • מחירים תחרותיים
החברה שמה בראש מעייניה את שביעות רצון לקוחותיה.
חברת בי אן אי טק מייצרת ומייבאת מהמזרח מוצרים לתעשיות השונות, כגון:
תקשורת, טלקום, מחשבים, אבטחה, מוליכים למחצה, IT, אלקטרואופטיקה, תאורת חירום, רכיבי הספק, מוצרי בקרה, רפואה ועוד.

החברה מציעה, מוצרים ושירותים מגוונים, כגון:
 • הפצת רכיבי אלקטרוניקה של חברות בינ"ל ידועות.
 • מוצרים אלקטרו מכניים, כגון: מחברים, מפסקים, כבלים, מאווררים, נתיכים, מפרזיי חום, רכיבי מתכת, צמות, סוללות, אנטנות, רמקולים ועוד.
 • מכניקה לפי דרישת הלקוח, כגון: הזרקת מוצרי פלסטיק, גומי, סיליקון, יציקות אלומיניום , עיבוד שבבי, זיווד ועוד.
 • פרויקטים מיוחדים - לפי דרישת הלקוח.
החברה מספקת פתרון מלא ללקוחותיה, הכולל:
תמיכה וייעוץ טכני, דוגמאות למחלקת פיתוח, שמירה על מלאים, ביקורות איכות בתהליכי ייצור, תוך שמירה על זמני אספקה ומחירים תחרותיים.
בלבה של החברה נמצאים ערכים מנחים של יושרה, אמינות, הוגנות, כבוד הדדי, שיתוף פעולה, שיוון הזדמנויות, מצוינות ומובילות. ערכים אלו מאפשרים לנו את מימושו של חזוננו. ערכים אלו מייצגים שרשרת רציפה של התנהגויות ותהליך.
 • מטרת הקוד:
  קביעת עקרונות כלליים ומנחים לחברת בי אן אי טק (להלן, "החברה"), לנושאי המשרה בה ולעובדיה, באשר לכללי ההתנהגות הראויים שעליהם לאמץ, וזאת בנוסף ומעבר לכללים החלים עליהם על פי כל דין. הקוד האתי כולל נורמות וערכים, בהם דוגלת החברה, ועל פיהם ולאורם על החברה, נושאי המשרה בה ועובדיה לנהוג.
 • פעולות כדין:
  החברה, נושאי המשרה בה ועובדיה ישמרו על החוק ועל נהלי החברה וינהגו בהתאם לדין החל עליהם, הן כיחידים המשמשים כנושאי משרה ו/או עובדים בחברה.
 • אחריות, יושר הגינות ושקיפות:
  על החברה, נושאי המשרה בה ועובדיה, לנהוג באחריות, ביושר ובהגינות, ביחס לכהונתם/עבודתם, לעמיתיהם נושאי המשרה והעובדים בחברה. בכל פעילותם ינהגו החברה, נושאי המשרה בה ועובדיה בשקיפות ובתום לב, כאשר טובת החברה עומדת לנגד עיניהם. נושאי המשרה בחברה ועובדיה לא יפעלו מתוך ניגוד עניינים, אלא לטובת החברה. נושאי המשרה בחברה ועובדיה יימנעו מניצול הזדמנות עסקית של החברה במטרה להשיג טובת הנאה להם או לאחרים.
 • שירות ומקצועיות:
  עובדי החברה ומנהליה יפעלו לטובת לקוחות החברה, ויתנו להם שירות ראוי ואחראי, במסירות, בנאמנות, ברגישות, ובנימוס ללא משוא פנים. עובדי החברה ומנהליה יפעלו ביסודיות, במיומנות ובמקצועיות.
 • שמירת סודות וסודיות:
  החברה, נושאי המשרה בה ועובדיה יכבדו את הזכות לפרטיות לקוחותיה וישמרו בכפוף לכל דין, על סודיות המידע הנוגע ללקוחותיה ויפעלו למניעת חשיפת חומר ומידע הנוגעים ללקוחותיה, הן בתקופת כהונתם/עבודתם בחברה והן לאחריה שלא לצורך ביצוע תפקידם. נושאי המשרה החברה ועובדיה ישמרו על סודותיה המסחריים של החברה, הן במהלך תקופת כהונתם / עבודתם בחברה והן לאחריה.
 • עבודה בחברה:
  החברה תשמור על זכויות העובדים המגיעות להם על פי דין. החברה תפעל ליצירת סביבת עבודה בטוחה, נקייה מאלימות, הטרדות והתנכלויות. החברה מחויבות למתן הזדמנות שווה בכל היבטי התעסוקה. החברה תעודד למידה והתפתחות אישית, בקרב המועסקים בה, וזאת לצורך שיפור וטיפוח הרמה המקצועית של עובדי החברה ומנהליה ושמירה מתמשכת על רמה מקצועית נאותה.
 • שמירה על נכסי החברה
  עובדי החברה מחויבים לשמור על נכסי החברה ולהשתמש בהם באופן נאות לצורך פעילותה העסקית של החברה בלבד. השימוש בנכסים אלו לצרכים פרטיים, מותר רק וככל שהדבר הותר במפורש (למשל, שימוש בכלי רכב). בכל מקרה, מחויבים העובדים לעשות בנכסים אלה שימוש נאות.
 • שיתוף פעולה וסיוע
  עובדי החברה ומנהליה – הפועלים לצורך השגת המטרה משותפת – יפעלו בשיתוף פעולה זה עם זה, תוך סיוע הדדי, העשרה הדדית והתחשבות זה בזה. עובדי החברה ומנהליה ינהגו בהגינות זה כלפי זה, יהיו קשובים זה לזה, ויעשו כל שביכולתם על מנת ליצור סביבת עבודה נעימה, בטוחה, פורייה ומתפתחת.
 • לקוחות:
  החברה שמה בראש מעייניה את שביעות רצון לקוחותיה ומקפידה על אמון הדדי, הוגנות ויושר במערכת היחסים בינה לבין לקוחותיה. החברה מחויבת לשירות ללא פשרות, איכות, גמישות, אמינות והוגנות, זמני אספקה טובים ומחירים תחרותיים.
 • ספקים ושותפים עסקיים:
  החברה רואה בספקיה שותפים משמעותיים להצלחתה. אנו בונים ומשמרים עם ספקינו מערכות יחסים ארוכות טווח, המושתתות על כבוד, הגינות ורווח הדדי. אנו מייחסים חשיבות רבה ליציבות מערכות היחסים עם הספקים האסטרטגיים, לאמון בין הצדדים ולנאמנות ההדדית וארוכת השנים שנבנתה בינינו.
 • מסירת הקוד האתי:
  החברה תמסור את הקוד האתי לכל נושאי המשרה והעובדים בחברה, בסמוך לאחר אישורו בדירקטוריון החברה. החברה תמסור את הקוד האתי לכל נושא משרה חדש שימונה בחברה, בסמוך לתחילת כהונתו, ולכל עובד חדש בחברה, סמוך לתחילת עבודתו בחברה.
 • אחראי אתיקה:
  מנכ"ל החברה ישמש כאחראי אתיקה ויפעל ליישומו, הטמעתו, אכיפתו ועדכונו (במידת הצורך) של הקוד האתי. אחראי האתיקה ידווח אחת לשנה לדירקטוריון החברה על מידת האפקטיביות של הקוד האתי והטמעתו בחברה, וכן בכל עת שנדרש עדכונו.
 • הטמעת הקוד האתי:
  החברה והאחראי על הקוד האתי יפעלו לשם הטמעת הקוד האתי בקרב נושאי המשרה בחברה ועובדיה, בין היתר, על ידי הצגה והסברה תקופתית של העקרונות הכלולים בו.
 • היוועצות:
  עובדי החברה ומנהליה ייוועצו עם אחראי האתיקה בחברה, בכל עת בה מתעורר ספק באשר לדרך הפעולה בה עליהם לנקוט במסגרת מילוי תפקידם.
 • דיווח על התנהגות בלתי אתית, בדיקה ובירור:
  עובדי החברה ידווחו לאחראי אתיקה בחברה, על התנהגות בלתי אתית. אחראי האתיקה יבדוק כל דיווח שכזה, בכובד ראש וברצינות המרבית, תוך שמירה על סודיות, ויעשו כל שביכולתם למנוע התנכלות לעובדים שדיווחו על התנהגות בלתי אתית. במקרים המתאימים יקיימו הגורמים הבודקים הליך של בירור עם הנוגעים בדבר. ככל שמצאו הגורמים הבודקים, כי אכן התקיימה פעילות לא אתית, הם יפעלו, בכל אמצעים החוקיים הנדרשים, בתגובה על פעילות זו וכן לשם מניעת פעילויות דומות בעתיד.
חברת בי אן אי טק תורמת לקהילה כחלק ממחויבותה העמוקה לנושא האחריות החברתית והסביבתית. החברה פועלת למען הקהילה באמצעות תרומות כספיות. בנוסף, מעודדת את עובדיה ומאפשרת להם להשתתף בפעילויות למען הקהילה, וזאת כחלק ממחויבותה העסקית והתרבותית לקהילה בתוכה היא חיה ופועלת.
האגודה למלחמה בסרטן בישראל נוסדה בשנת 1952 במטרה להקטין את התחלואה והתמותה ממחלת הסרטן ולשפר את איכות חיי החולים.